ПЛР: надчутлива діагностика

  0

Ці загадкові три літери — абревіатура від "полімеразної ланцюгової реакції". У цьому не дуже зрозумілому словосполученні закладена вся суть методу ПЛР-дослідження.

Щоб допомогти вам зрозуміти, що воно таке і чим вирізняється серед інших типів лабораторних досліджень, я спробую розказати про нього простими словами.

 У літературі часто зустрічається образний опис ПЛР про те, що це метод, за допомогою якого вчені можуть знаходити голку в стозі сіна і потім будувати стіг із цих голок.

Лаборатория Днепролаб

Цукровий діабет: виявити не можна ігнорувати

  0

Більша частина хворих на цукровий діабет страждають не від спадкової, а саме від набутої форми цукрового діабету

Діабет – небезпечне та поширене ендокринне захворювання. Наразі у світі зареєстровано понад 60 мільйонів хворих, а це в півтора рази більше, ніж населення України. І до речі, йдеться тільки про зареєстровані та виявлені випадки захворювання, а незареєстрованих хворих, які не знають про свою недугу, очевидно, ще більше.

Існує стереотип, що діабет – це спадкова хвороба. І тому багато людей живуть із цією недугою до фактично критичних станів та не звертаються до лікарів. Але правда полягає в тому, що діабет може бути як спадковим, так і набутим.

Лаборатория Днепролаб

Кір на пальцях: прості пояснення лікаря про симптоми, ускладнення, діагностику і вакцинацію

  0

За перші півроку 2019-го хворих на кір у світі побільшало утричі порівняно з цим же періодом минулого року, доповідає Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Експерти організації наголошують – на кір все частіше хворіють у світі з 2016 року. Тенденція актуальна й для України.

Лаборатория Днепролаб

Загальний аналіз крові в подробицях

  0

Звісно, всі про нього чули і не раз у житті здавали. Але чи знаєте про важливість та всі особливості цього аналізу, порівняно з іншими?

Упевнені, що знають не всі і не в достатньому обсязі. Тому далі розповідаємо все, що може доповнити розуміння такого простого, але водночас важливого дослідження, як загальний аналіз крові.

Загальний аналіз крові – це дослідження, що дає змогу дослідити загальний стан організму, правильність призначеного лікування, а також за ним можна встановити правильний діагноз.

Завдяки загальному аналізу крові можна виявити численну кількість відхилень, а саме: порушення кровотворення, гострі або хронічні запальні процеси (бактеріального чи вірусного характеру), алергічні реакції, порушення реактивної відповіді організму.

Аналіз крові поіменно: що треба знати про основні

Лаборатория Днепролаб

Подготовка к колоноскопии

  0

Колоноскопия - диагностическая процедура, с которой знаком каждый, кто страдает от проблем с толстой кишкой. Чтобы диагностика прошла эффективно, и результаты ее были достоверными, нужно правильно подготовиться к процедуре. Существуют различные методы, но подготовка к колоноскопии Диагнолом и Фортрансом считается наиболее эффективной и ненавязчивой. Их следует принимать по строго установленному графику (см. инструкции к препаратам). Это препараты, оказывающие слабительное действие на организм человека. Они имеют осмотические свойства, и применяется для очистки кишечника от шлаков и примесей. Действуют они на основе водородных соединений, содержащих воду, после этого возрастает давление в кишечнике и его содержание выводится наружу. В состав препаратов входят электролиты, которые не дают нарушить водный баланс организма. Чтобы кишечник был подготовлен на все сто рекомендована безшлакового диета перед колоноскопии. 

Что собой

Лаборатория Днепролаб

Аналізи сечі: в чому їх різниця і як до них готуватися?

  0

Загальний аналіз сечі чи аналіз за Нечипоренком? Навіть якщо різниця між цими двома видами досліджень відома, правила підготовки до аналізів пацієнтам часто незрозумілі.

Загальний аналіз сечі чи аналіз за Нечипоренком? Навіть якщо різниця між цими двома видами досліджень відома, правила підготовки до аналізів пацієнтам часто незрозумілі.

Але всупереч думці, що аналіз сечі не потребує жодних знань і зусиль, є важливі й обов’язкові правила забору матеріалу, які ще й впливають на результат дослідження.

Що таке сеча і де вона утворюється?                         

Сеча – це продукт життєдіяльності організму, який утворюється та виводиться сечовивідною системою. Ця біологічна

Лаборатория Днепролаб
Ваша корзина

Ваша корзина пуста

Форма записи
Статьи
Copyrights © 2020